TV ÜNİTESİ

TV ÜNİTESİ

Teknolojinin ilerlemesiyle ortaya çıkan hemen hemen her evde bulunan bir ev mobilyasıdır. Ev mobilyaları arasında en çok tercih edilen mobilyadır. Evlere şıklık veren TV ünitelerin birçok modeli vardır. Her yıl kendini yenileyen TV ünitesinin fiyatları da modeline göre değişmektedir.

 

TV ÜNİTESİ NE İŞE YARAR?

TV ünitesi, son yıllarda televizyon sehpaların yerini almış LCD televizyon için tasarlanmış dünyada ve Türkiye de binlerce çeşidi olan ev mobilyasıdır. Kullanıcılar genellikle aksesuarlarını da TV ünitesinin üzerine koyarak hem dekorasyon açısından modern görünmeyi amaçlamaktadır. TV Ünitesinin bazı modelleri dolaplı olmakla aslında saklama alanı olarak da kullanılmaktadır. Son yıllarda Türkiye de TV Üniteleri, düğün paketleri gibi mobilya paketlerin içinde yer almaya başlamıştır.

 

TV ÜNİTELERİN FİYATLARI

Birkaç yıldır popüler olan TV Üniteleri birçok kişi tarafından tercih etmektedir. Düğün arifesinde olan çiftler, evini yenilemek isteyen bireyler TV Ünitesinin modeline, boyuna bakarken aynı zamanda fiyatına da bakmaktadır. TV ünitelerinin sabit bir fiyatı yoktur. Her mobilya mağazasında farklı fiyatlar görmeniz mümkündür. TV ünitelerinin büyüklüğü, modeli, yapım aşamasında kullanılan malzeme, dolaplı olup olmadığı gibi birçok özellikle TV ünitelerin fiyatlarını da değiştirmektedir. Bu da çiftlerin seçim yaparken öncelikle ürünün fiyatına odaklanmalarını sağlamaktadır.

Türkiye de yapılan bir araştırmaya göre ev hanımlarının TV ünitesi seçiminde en çok saklama alanı olan TV ünitelerini tercih ettiği görülmüştür.

0 +
Mobilya Tamiri
0 +
YEMEK ODASI​
0 +
GENÇ ODASI​
0 +
MUTFAK DOLABI​
Bizi Seçmeniz İçin Nedenler

Neden Biz?

Bizi seçmeniz için onlarca sebep var fakat biz bazılarını sizler için listeledik. Yüzlerce referans ve gelişmiş ekip ile kaliteyi hissedin.

Zamanında Teslim

Planlı çalışma zaman yönetiminide kolaylaştırır. Söz verdiğimiz zamanda işimizi teslim ederiz.

BÜTÇE DOSTU

Gereksiz harcamalarla bütçenizi heba etmeyiz. Minimum bütçe ile maksimum kazanç sağlarız.

PROFESYONEL EKİP

Bünyemizde bulunan profesyonel ekip ile işimiz çok daha düzenli ilerler. Size ise keyifle izlemek kalır.

DAYANIKLI MALZEME

Her şeyden kısabiliriz ama malzemeden asla. Ürünün kalitesi kullanılan malzemedendir.

GARANTİLİ HİZMET

Yaptığımız işlerden gurur duyarken onlara garanti vermemek olmaz. Hizmetlerimiz garantilidir.

Telefon

0532 178 45 41 çağrı merkezi ve whatsapp numaramızdan bizlere 7/24 ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Adres

Konak Mh. Yavuz Sk. No 61 Nilüfer / BURSA adresinde ki ofisimizi ziyaret ederek ürünlerimizi canlı görebilirsiniz.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Senin için sorun olmadığını varsayacağız ama istersen vazgeçebilirsin. Kabul Daha Fazla Oku

Gizlilik ve Çerezler Politikası