BANYO DOLAP TAMİR

BANYO DOLAP TAMİR

Banyo dolapları, banyolarda saklama alanı olarak kullanılan ev mobilyalarıdır. Hem Türkiye de hem de dünyada enflasyona bağlı olarak gün geçtikçe banyo dolapların fiyatları artmaktadır. Banyosunu yenilemek isteyen kişiler ilk iş olarak banyo dolabını yenilemekten başlarlar. Fiyatların artması yeni bir banyo dolabının satın almasını engellemektedir. Banyo dolabını yenilemek isteyen kişiler satın almak yerine banyo dolap tamiri yaparak yeni görünümlü banyo dolabına sahip olurlar.

Banyo dolabının tamirini kişi kendisi yapabileceği gibi usta tarafından da yapılabilmektedir. Kişi banyo dolap tamirini kendi yapacak ise internette veya birçok malzeme satan yerde banyo dolabının tamiri için gerekli malzemeler vardır oradan tedarik ederek işe koyulabilirsiniz.

 

Banyo dolap tamir ücreti

Banyo dolap tamirini usta tarafından yapılacak ise her ustanın tamir ücreti farklıdır. Banyo dolabına yapılacak tadilatın büyüklüğü, zorluğu fiyatı değiştirmektedir ayrıca ustanın banyo dolabını tamir ederken harcadığı emek ücreti de tamir ücretine yansıtılmaktadır. Banyo dolap tamiri, sıfır banyo dolabı fiyatının yarısı kadardır.

Banyo dolap tamiri ile hem bütçe konusunda tasarruf etmiş oluyorsunuz hem de geri dönüşüme destek vermiş olursunuz. Banyo dolap tamirinde en çok tamir edilen kısım kapaklardır. Kapaklar sürekli açılıp kapandıkça darbelere maruz kalabilir. Banyo dolap kapaklarını boyama imkânınız vardır istediğiniz renge boyayabilirsiniz. bunun için dolap kapaklarına uygun boyaları internetten sipariş etmeniz ya da boya malzemeleri satan yerden tedarik edebilirsiniz.

0 +
Mobilya Tamiri
0 +
YEMEK ODASI​
0 +
GENÇ ODASI​
0 +
MUTFAK DOLABI​
Bizi Seçmeniz İçin Nedenler

Neden Biz?

Bizi seçmeniz için onlarca sebep var fakat biz bazılarını sizler için listeledik. Yüzlerce referans ve gelişmiş ekip ile kaliteyi hissedin.

Zamanında Teslim

Planlı çalışma zaman yönetiminide kolaylaştırır. Söz verdiğimiz zamanda işimizi teslim ederiz.

BÜTÇE DOSTU

Gereksiz harcamalarla bütçenizi heba etmeyiz. Minimum bütçe ile maksimum kazanç sağlarız.

PROFESYONEL EKİP

Bünyemizde bulunan profesyonel ekip ile işimiz çok daha düzenli ilerler. Size ise keyifle izlemek kalır.

DAYANIKLI MALZEME

Her şeyden kısabiliriz ama malzemeden asla. Ürünün kalitesi kullanılan malzemedendir.

GARANTİLİ HİZMET

Yaptığımız işlerden gurur duyarken onlara garanti vermemek olmaz. Hizmetlerimiz garantilidir.

Telefon

0532 178 45 41 çağrı merkezi ve whatsapp numaramızdan bizlere 7/24 ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Adres

Konak Mh. Yavuz Sk. No 61 Nilüfer / BURSA adresinde ki ofisimizi ziyaret ederek ürünlerimizi canlı görebilirsiniz.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Senin için sorun olmadığını varsayacağız ama istersen vazgeçebilirsin. Kabul Daha Fazla Oku

Gizlilik ve Çerezler Politikası