AYAKKABILIK

AYAKKABILIK

Ayakkabılık; kapı önünde ya da evin genellikle giriş yerinde bulunan bölmeli dolaba ayakkabılık denir. Ayakkabılık için ayakkabı dolabı olarak da halk arasında kullanılmaktadır. Bir ev eşyası olan ayakkabılık son yıllarda hemen hemen her evde bulunmaktadır. Türkiye de ibadet yeri olan Camiler de de ayakkabılık bulunmaktadır. Bu şekilde hem ayakkabıları muhafıza etmek hem de dağınıklığı toparlanmak için en çok tercih edilen bir ev ürünüdür
Ayakkabılık ile dolabın farkı
Ayakkabılık, dolaplardan farklıdır. Ayakkabılık çok fazla bölmesi olan hem enine hem de boyuna bölünmüş alanlardan oluşmaktadır. Dolaplar için ürünlerin muhafaza edilmesi için kullanılan enine şekilde bölümlenmiş alanlardan oluşmaktadır. Ayakkabılık, dolaptan kullanım işlevi yönünden farklılık vardır.
Ayakkabılık fiyatları
Ayakkabılık genel olarak ev mobilyası satan mağazalarda bulunmaktadır. Son yıllarda ihtiyaç olarak listede yer almaktadır. Ev mobilyası olarak en çok tercih edilen mobilyalar arasındadır. Fiyat olarak sabit bir fiyatı yoktur. Bu yüzden net bir fiyat verilmesi imkânsızdır. Ayakkabılık satın alacağınız her mobilya mağazasında fiyat farklıdır. Modeline göre, bölüm sayısına göre, kullanılan malzemeye göre fiyatları artmaktadır. Ayakkabılık almadan önce fiyat araştırması yapmak önemlidir. Aynı modeldeki ayakkabılık birkaç yerde satılabilir. Uygun fiyatlı aynı kalitedeki ürünü araştırma sonucunda rahat bir şekilde bulup karar verebilirsiniz.
Son yıllarda teknolojiye bağlı olarak internet ortamında alışveriş popüler hale gelmiştir. Mağaza fiyatlarından daha düşük olması insanları internet alışverişe yönlendirmiştir. Ayakkabılık ile istediğiniz modeli internet alışveriş sitelerinden de daha uyguna bulabilirsiniz.

0 +
Mobilya Tamiri
0 +
YEMEK ODASI​
0 +
GENÇ ODASI​
0 +
MUTFAK DOLABI​
Bizi Seçmeniz İçin Nedenler

Neden Biz?

Bizi seçmeniz için onlarca sebep var fakat biz bazılarını sizler için listeledik. Yüzlerce referans ve gelişmiş ekip ile kaliteyi hissedin.

Zamanında Teslim

Planlı çalışma zaman yönetiminide kolaylaştırır. Söz verdiğimiz zamanda işimizi teslim ederiz.

BÜTÇE DOSTU

Gereksiz harcamalarla bütçenizi heba etmeyiz. Minimum bütçe ile maksimum kazanç sağlarız.

PROFESYONEL EKİP

Bünyemizde bulunan profesyonel ekip ile işimiz çok daha düzenli ilerler. Size ise keyifle izlemek kalır.

DAYANIKLI MALZEME

Her şeyden kısabiliriz ama malzemeden asla. Ürünün kalitesi kullanılan malzemedendir.

GARANTİLİ HİZMET

Yaptığımız işlerden gurur duyarken onlara garanti vermemek olmaz. Hizmetlerimiz garantilidir.

Telefon

0532 178 45 41 çağrı merkezi ve whatsapp numaramızdan bizlere 7/24 ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Adres

Konak Mh. Yavuz Sk. No 61 Nilüfer / BURSA adresinde ki ofisimizi ziyaret ederek ürünlerimizi canlı görebilirsiniz.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Senin için sorun olmadığını varsayacağız ama istersen vazgeçebilirsin. Kabul Daha Fazla Oku

Gizlilik ve Çerezler Politikası