HAKKIMIZDA

Bizi Seçmeniz İçin Nedenler

Neden Biz?

Bizi seçmeniz için onlarca sebep var fakat biz bazılarını sizler için listeledik. Yüzlerce referans ve gelişmiş ekip ile kaliteyi hissedin.

Zamanında Teslim

Planlı çalışma zaman yönetiminide kolaylaştırır. Söz verdiğimiz zamanda işimizi teslim ederiz.

BÜTÇE DOSTU

Gereksiz harcamalarla bütçenizi heba etmeyiz. Minimum bütçe ile maksimum kazanç sağlarız.

PROFESYONEL EKİP

Bünyemizde bulunan profesyonel ekip ile işimiz çok daha düzenli ilerler. Size ise keyifle izlemek kalır.

DAYANIKLI MALZEME

Herşeyden kısabiliriz ama malzemeden asla. Ürünün kalitesi kullanılan malzemedendir.

GARANTİLİ HİZMET

Yaptığımız işlerden gurur duyarken onlara garanti vermemek olmaz. Hizmetlerimiz garantilidir.

0 +
Mobilya Tamiri
0 +
YEMEK ODASI​
0 +
GENÇ ODASI​
0 +
MUTFAK DOLABI​

HAKKIMIZDA

Mobilya denilince akla ilk gelen şehrimiz Bursa’da mobilya konusunda uzman personel ile çalışmak isterseniz Bursa Mobilya Tamir ile tanışmalısınız. Günümüz şartlarında mobilyaları değiştirmenin maliyeti fazla geldiğinde veya kıymetli antika eşyalarınızın onarımı gerektiğinde her türlü kırılma çizilme, kopma, çatlama, dolap-kapak menteşesi, çekmece rayı tamirinde güvenle bizi arayabilirsiniz.

 

Teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak verdiğimiz hizmette deneyimli ve uzman kadromuzla bütçenize uygun şekilde mobilyalarınızı restore edebilirsiniz. Personelimize belirli periyotlarla verdiğimiz eğitimlerle yenilikçi bir anlayışla profesyonel mobilya restorasyon tamir ustaları yetiştirip çalıştırmaktayız.

 

Zamanla kullanmaktan yıpranmış, kırılmış mobilyalarınızı daha az maliyetle onarmak istediğinizde uzman bir mobilya restorasyon teknisyeni ile yeniden dizayn edebilirsiniz. Kırık ve eksik parçaları değişen mobilyalarınızın yepyeni görünümü için bizi her zaman arayabilirsiniz

TEKLİF AL

Kırık ve eksik parçaları değişen mobilyalarınızın yepyeni görünümü için bizi her zaman arayabilir veya teklif alabilirsiniz.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Senin için sorun olmadığını varsayacağız ama istersen vazgeçebilirsin. Kabul Daha Fazla Oku

Gizlilik ve Çerezler Politikası