PORTMANTO

PORTMANTO

Portmanto; Mekân girişlerde yer alan bir ev mobilyasıdır.  Son yıllarda oldukça popüler olan portmanto sadece evlerde değil, büyük restoranlar gibi elit mekânlarda da bulunmaktadır. Özellikle kış aylarında montların, ceketlerin düzenli durmasını sağlamaktadır. Ayrıca evlerde saklama alanı olarak da kullanılmaktadır.

Portmanto, farklı büyüklerde ve genişliklerde bulunmaktadır. Kalabalık nüfusa sahip evlerde ve restoranlarda genel olarak büyük, geniş ve askı hacmi yüksek portmanto kullanırken, nüfusu az ve evi küçük olan bireyler genellikle daha küçük, dar modelleri seçmektedir.

 

Portmanto ne için kullanılır?

Portmanto, genel olarak kış aylarında ev hanımları için kurtarıcı bir ev mobilyasıdır. Montların, ceketlerin çok yer kaplaması nedeniyle gardıroplar da yer kalmamaktadır ayrıca kış aylarında dışarı çıkarken sürekli kullandığımız montların kapı girişlerinde hazır bulunması, kişi açısından rahatlıktır. Portmantoların birçok modelinde ayakkabılık bölümleri ve dolap şeklinde muhafaza amaçlı dolaplarda vardır. Genellikle geniş portmantolarda bulunan bu kısımlar kullanım açısından rahatlık sağlamaktadır.

 

Portmanto fiyatları

Portmanto, hem Türkiye de hem de dünyada en çok tercih edilen mobilyalar arasındadır. Hemen hemen her mobilya mağazasında bulunan portmanto fiyatları modeline boyutuna göre değişmektedir. Her mobilya mağazasında fiyatlar da değişkenlik gösterebilir.

İnternet alışveriş insanlar için konforlu bir alışveriş alanıdır. Mobilya mağazalarının fiyatlarından daha uygun olan internet alışveriş son yıllarda çok fazla tercih edilmiştir. İade kabul etmeleri de internet alışverişine güveni arttırmıştır.

0 +
Mobilya Tamiri
0 +
YEMEK ODASI​
0 +
GENÇ ODASI​
0 +
MUTFAK DOLABI​
Bizi Seçmeniz İçin Nedenler

Neden Biz?

Bizi seçmeniz için onlarca sebep var fakat biz bazılarını sizler için listeledik. Yüzlerce referans ve gelişmiş ekip ile kaliteyi hissedin.

Zamanında Teslim

Planlı çalışma zaman yönetiminide kolaylaştırır. Söz verdiğimiz zamanda işimizi teslim ederiz.

BÜTÇE DOSTU

Gereksiz harcamalarla bütçenizi heba etmeyiz. Minimum bütçe ile maksimum kazanç sağlarız.

PROFESYONEL EKİP

Bünyemizde bulunan profesyonel ekip ile işimiz çok daha düzenli ilerler. Size ise keyifle izlemek kalır.

DAYANIKLI MALZEME

Her şeyden kısabiliriz ama malzemeden asla. Ürünün kalitesi kullanılan malzemedendir.

GARANTİLİ HİZMET

Yaptığımız işlerden gurur duyarken onlara garanti vermemek olmaz. Hizmetlerimiz garantilidir.

Telefon

0532 178 45 41 çağrı merkezi ve whatsapp numaramızdan bizlere 7/24 ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Adres

Konak Mh. Yavuz Sk. No 61 Nilüfer / BURSA adresinde ki ofisimizi ziyaret ederek ürünlerimizi canlı görebilirsiniz.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Senin için sorun olmadığını varsayacağız ama istersen vazgeçebilirsin. Kabul Daha Fazla Oku

Gizlilik ve Çerezler Politikası